ULUSLARARASI PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK KONGRESİ MUŞ’TA

Bu yıl 22.’ si düzenlenecek olan Uluslararası Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi hakkında Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği açıklaması şu şekilde:

Saygıdeğer üye ve meslektaşlarımız,

Sizleri Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği ile Muş Alparslan Üniversitesi işbirliği ile 7-8-9-10 Ekim 2021 tarihlerinde Muş Alparslan Üniversitesi’nde gerçekleştireceğimiz 22. Uluslararası Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi’nde görmekten onur duyarız.

  1. Uluslararası Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi’nin ana teması ”Gelişimsel ve Önleyici Ruh Sağlığı Hizmetlerinde Psikolojik Danışma ve Rehberlik” olarak belirlenmiştir.

Psikolojik danışma ve rehberlik alanının bu önemli ve prestijli bilgi şölenine siz değerli meslektaşlarımızı Anadolu’nun güzide şehri ve giriş kapısı Muş’a bekliyoruz.

Not:Kongremiz hibrit olarak gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgiye aşağıdaki link üzerinden kongre Web sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla…

Kongre Düzenleme Kurulu

By PDR Gazetesi

Türkiye’nin ilk PDR Gazetesi. Ruh sağlığı alanının en yetkin meslek grubu olan PDR'den haberlerin, etkinliklerin bulunduğu platform.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: