PDR ŞENLİKLERİNDE NİLDEN UYSAL PDR İÇİN SÖYLEDİ

PDR ŞENLİKLERİNDE NİLDEN UYSAL PDR İÇİN SÖYLEDİ

PDR Gazetesi’ nin bu yıl ilkini düzenlediği ‘PDR Bahar Şenlikleri‘ 9-10-11 Nisan’ da çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Şenliklerimize, meslektaşımız ve müzisyen Psikolojik Danışman Nilden UYSAL da renk kattı.

Nilden UYSAL PDR Gazetesi 10 Nisan konserini youtube kanalımızdan, yazımızın sonundaki gömülü linkten izleyebilirsiniz.

Nilden UYSAL kimdir?

1994 doğumlu Nilden UYSAL, 2017 Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik programını bitirmiştir. Küçük yaşlardan itibaren müzik çalışmalarına başlamıştır. Nilden UYSAL, 6. sınıfta piyano çalmayı öğrenmiştir, kendi kendini yetiştirerek müzisyen olmuştur. 2006 senesi itibariyle müzik çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda psikolojik danışman olarak da görev yapmaktadır. Nilden UYSAL ile geçtiğimiz yıl yapmış olduğumuz söyleşiyi okumak için tıklayınız.

Nilden UYSAL “Sevgi ile sevgi için şarkı söylersek iyileşiriz” diyor. 10 Nisan 2021 Cumartesi günü pandemi döndemi PDR Gazetesi Bahar Şenliklerine katılarak koronavirüs karantina günlerinde günlerinde müzikle bize kendimizi iyi hissettirdiği için değerli arkadaşımıza teşekkür ederiz. konserle ilgili sizlerden çok güzel dönütler aldık. Nilden UYSAL ile yeni çalışmalarda ve etkinliklerde buluşmak üzere.

10 Nisan PDR Gazetesi Pandemi Dönemi PDR Bahar Şenlikleri Nilden UYSAL konseri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.