CHP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANLIĞI YAŞAMHAK PROJESİNE GÖNÜLLÜ PSİKOLOJİK DANIŞMAN BAŞVURULARI AÇILDI

CHP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANLIĞI YAŞAMHAK PROJESİNE GÖNÜLLÜ PSİKOLOJİK DANIŞMAN BAŞVURULARI AÇILDI

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından başlatılmış olan YaşamHak Projesi kapsamında bir protokol imzalanmıştır. Dernekten yapılan açıklamaya göre protokol kapsamı; söz konusu proje kapsamında talep doğrultusunda ülke genelinde şiddet mağduru kadın ve çocuklara yönelik sunulacak Psikolojik destek hizmetlerine ilişkindir. Protokol, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin NAZLIAKA ile Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği genel sekreteri psikolojik danışman Mesut YILDIRIM tarafından imzalandı.

Projede Görev Almak İsteyen Gönüllü Psikolojik Danışmanlar Başvuru Yapabilirler

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı YaşamHak Projesi kapsamında ülke genelinde şiddet mağduru kadın ve çocuklara yönelik sunulacak psikolojik destek hizmetlerine ilişkin imzalanan protokol doğrultusunda Türk PDR Derneği şube ve temsilciliklerinden irtibat kişileri belirlenmiştir.

Türk PDR Derneği’ nden yapılan açıklamaya göre dernek genel merkezi, şubeleri ve temsilcilikleri koordinesinde kurulacak komisyonlarda görev alarak Psikolojik destek sunmak isteyen üye ve meslektaşlarımız form kanalıyla gönüllülük başvurusunda bulunabilecektir. Başvurular, özellikle özel Psikolojik Danışma Merkezlerinde görev yapan üye ve meslektaşlarımızla birlikte tüm psikolojik danışmanlara açıktır.

Gönüllü talep formu için tıklayınız:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.