OĞUZ ÖZAT AÇIKLADI: EĞİTİM GÜCÜ SEN GELİYOR

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Genel Başkanı Oğuz ÖZAT, katıldığı bir programda sendika kurma hazırlığında sona gelindiğini açıkladı. Sayın ÖZAT 20 Eylül Pazartesi itibariyle kurucu yönetim kurulu ile birlikte “Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası” adlı sendikanın kuruluş dilekçesini İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne sunacaklarını açıkladı.

Konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulunuldu:

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası (Eğitim Gücü Sen – EGS) hayırlı olsun. Eğitim sendikacılığına yeni bir anlayış getirmek, sendikacılığı evrensel düzeyde ki kuruluş gayelerine yeniden ulaştırmak, eğitimden, eğitimciden aldığı güçle yine bu gücü eğitime ve eğitimciye yönelik hizmet olarak sunmak, eğitim/eğitimci ortak paydasında buluşan ülke sevdalısı gönüllülerimizle çıktığımız yolculukta hazırlıklarımız tamam. Pazartesi günü kurucu yönetim kurulumuzla “Eğitim Gücü” sendikamızın kuruluş dilekçesini İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne sunuyoruz.


Kısa süre içerisinde de resmi onayımız sonrası üye kabullerine başlayacağız. Heyecanımıza ortak olmak, bu güçlü ailenin bir parçası olmak isteyen tüm meslektaşlarımızı, eğitim camiasını “Eğitim Gücü Sendikası” çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.