OĞUZ ÖZAT EĞİTİM GÜCÜ SENDİKASI GENEL BAŞKANI OLDU

Türk PDR Derneği genel başkanı Oğuz Özat, kurucu başkanlığını üstlendiği Eğitim Gücü Sendikası’ nın 1. olağan genel kurulunda sendika başkanı oldu. Kurucuları arasında psikolojik danışmanların dikkat çektiği Eğitim gücü Sendikası’ nın olağan genel kurulu tamamlandı.

Eğitim ve Bilim Gücü Sendikası, psikolojik danışmanların çoğunluğu oluşturduğu delegasyonu ile olağan kurula gitti. Olağan kurul, 12-13 Mart 2022 tarihleri arasında Ankara’ da gerçekleştirildi.

Eğitim Gücü Sendikası, 1. olağan genel kurulunun ikinci gününde; sendika zorunlu organları olan yönetim, denetleme ve disiplin kurulları için adaylık başvuruları alınarak,delegeler sandığa gitti. Genel Başkan olarak seçilen ÖZAT, seçilen yönetim kurulu adına teşekkür konuşmasını yaptı.

Oluşan yeni yönetim kurulu şu şekilde:

Yönetim Kurulu : Oğuz ÖZAT, Hacı Ali AKSOY, Gülşah YAVUZ, İlyas SARALOĞLU, İsmail AKDAĞ,Mesut YILDIRIM, Sinem AKŞEMSETTİNOĞLU

Denetim Kurulu :Esin ÜNGÖR, Ali Deniz KOÇ, Uğur GÜNDOĞDU

Disiplin Kurulu : Mustafa KEMER, Nesrin ÇETE, Fatma TÜTAR

Oğuz ÖZAT ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

By PDR Gazetesi

Türkiye’nin ilk PDR Gazetesi. Ruh sağlığı alanının en yetkin meslek grubu olan PDR'den haberlerin, etkinliklerin bulunduğu platform.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: