PSİKOLOJİK DANIŞMANLAR GÜNÜ KUTLANDI

PSİKOLOJİK DANIŞMANLAR GÜNÜ KUTLANDI

Türk PDR Derneği tarafından 01/09/2020 tarihinde 30 Eylül Ulusal Psikolojik Danışmanlar günü ilan edilmişti. Bu yıl ikincisi düzenlenen psikolojik danışmanlar günü oldukça coşkuluydu.

Psikolojik Danışmanlar gününe özel Türk PDR Der. şube ve temsilcilikleri programlar düzenledi. Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği’ nin Ankara’ da düzenlediği programda oldukça yoğundu.

30 Eylül Ulusal Psikolojik Danışmanlar Günü

Türk PDR Derneği Psikolojik Danışmanlar Günü programı kapsamında Ulus Atatürk Heykeli’ne çelenk koyma töreni ve Anıtkabir ziyaretleri gerçekleştirildi. TED Üniversitesi ev sahipliğinde “Dünü, Bugünü ve Yarınıyla Psikolojik Danışma ve Rehberlik” konulu panel düzenlendi. Panelin ardından program, Psikolojik Danışmanlar Günü Resepsiyonu ile son buldu.

TED Üniversitesi’ nde gerçekleştirilen panelde açılış konuşması Türk PDR Derneği genel başkanı uzman Psikolojik Danışman Oğuz ÖZAT tarafından yapıldı. TED Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan SABUNCUOĞLU, Adalet Bakanlığı Adli Destek ve Mağdur Hakları Daire Başkanı Mehmet Ali AKYEL, MEB ORGM Müdürü Mehmet Nezir GÜL programda konuklara seslendi. Program TED Üniversitesi Dr. Öğr. Üy. ve Ankara İl Temsilcimiz Olcay Yılmaz’ın moderatörlüğünde Prof. Dr. Nilüfer VOLTAN ACAR ve Prof. Dr. Metin PİŞKİN hocalarımızın “Dünü, bugünü ve yarınıyla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetleri” paneliyle devam etti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.