TÜRK PDR TOPLULUĞU’ NDAN ANLAMLI PAYLAŞIM

Türk PDR Derneği’ nin dinamik oluşumlarından Türk PDR Topluluğu, ‘Önemli Duyuru’ başlığı ile bir açıklama yaptı. Açıklamada, sosyal medyada vereceği iş ilanlarında yalnızda psikolojik danışman istihdam edecek kurumlara yer vereceğini duyurdu.

Türk PDR Topluluğu’ nun konuyla ilgili olarak yaptığı duyarlı açıklama şu şekilde:

“Türk PDR Topluluk hesaplarından paylaşmış olduğumuz ilanlara alan dışı kişilerin yoğun bir şekilde başvurduğu tarafımıza bildirilmiştir . Bu sebeple Türk PDR Topluluk olarak iş ilanlarımızda PSİKOLOJİK DANIŞMAN alacağının taahhütünü aldığımız kurumların ilanlarını paylaşma kararı aldık Diğer kurumların ilanlarını ise PDR Kariyer Facebook Sayfası ve telegram gruplarımızda paylaşacağımızı bilgilerinize sunarız”.

Pdr servisi için iş ilanı veren kurumların psikolojik hizmetlerin önem kazandığı günümüzde psikolojik danışmanlarla çalışması gerekir. Özel okul ve kurumların bu konuya duyarlı olması, veli ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını gözettiklerini göstermektedir.

By PDR Gazetesi

Türkiye’nin ilk PDR Gazetesi. Ruh sağlığı alanının en yetkin meslek grubu olan PDR'den haberlerin, etkinliklerin bulunduğu platform.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: